Odlotowa rakieta pieska Nacho

Wystrzel nieprzyjemny zapach w kosmos!

Co zrobić z pieskiem brudaskiem, który na dodatek nie lubi się myć? Jak pozbyć się jego nieprzyjemnego zapachu? Ten problem spędzał Goldie sen z powiek. Na szczęście wpadła na odlotowy pomysł! A dlaczego by tak nie pozbyć się tego zapachu i wystrzelić go w kosmos? Jak to zrobić? Wystarczy umieścić pieska Nacho w rakiecie, rozpędzić ją, a obracająca się wokół własnej osi rakieta wykręci nieprzyjemny zapach w kosmos!

Przy pomocy tego zestawu dzieci samodzielnie budują statek kosmiczny,  rozwijają wyobraźnię przestrzenną i umiejętności motoryczne.

MP001_Box_MiniPet_Nacho_MECH_v4

SFgMP001d MP001mMP001_Box_MiniPet_Nacho_MECH_v4

  • Zestaw pozwala rozwijać u dzieci wyobraźnię przestrzenną, poznawać podstawowe zasady inżynierii (moment obrotowy), wzmacniać w dziecku  pewność siebie i kształtować umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Zestaw zawiera 40 elementów, w tym papierowe elementy konstrukcji
  • Zabawka jest dość wymagająca, wskazana jest pomoc rodzica.
  • Zbierz wszystkie figurki zwierzątek i skompletuj cały gang Goldie!
  • Wszystkie elementy zestawu są kompatybilne z innymi zestawami GoldieBlox.

Zestaw zawiera:

7 mini osi, 4 krótkie osie, 2 długie osie, 3 złączki typu T, 7 zatyczek, 2 podkładki, 2 kołki, 4 narożne złączki, 2 kolanka, 2 złączki kątowe, 4 zatyczki w kształcie gwiazdek, 2 kółka łączące, 1 różową gumkę, 7 plansz do budowania, 1 figurkę pieska Nacho

Wiek: 6+

Pobierz instrukcję >