Zakątek kota Benjamina

Benjamin Cranklin jest dość humorzastym kotem Goldie z wiecznie skwaszoną miną. To jest kot, który właściwie nikogo nie lubi…. Jest jednak szansa na zmianę tej sytuacji. Goldie pomyślała, że miejsce odosobnienia stworzone specjalnie dla wiecznie niezadowolonego kota, które nazwała Kocim Zakątkiem, może go udobruchać!

Koci Zakątek ma specjalną windę, dzięki której kot będzie mógł szybko, kiedy tylko ma na to ochotę wznieść się w górę, ukryć się przed światem i w spokoju pić swoje cattacino, czyli kocią dyniową kawkę na mleku sojowym.

Przy pomocy tego zestawu dzieci uczą się, w jaki sposób zbudować wielopoziomowy Zakątek, poznają zasady działania dźwigni, a przy okazji poprawiają  swoje umiejętności: motoryczne i przestrzenne.

MP002nzd

MP001_Box_MiniPet_Nacho_MECH_v4    MP002bdb MP002dhMP001_Box_MiniPet_Nacho_MECH_v4MP002jhgfd

  • Zestaw zawiera powyżej 40 elementów, włączając w to nowe, papierowe elementy do konstruowania.
  • Ta budowla jest dość wymagająca, dlatego mile widziana jest pomoc rodziców.
  • Zbierz wszystkie 4 figurki, żebyś miała cały gang GoldieBlox w komplecie!
  • Wszystkie elementy zestawu są kompatybilne z innymi zestawami GoldieBlox.

Zestaw zawiera:

1 książeczkę,  4 mini osie, 2 złączki, 7 kolanek, 2 łączniki typu T, 1 zatyczkę, 1 złączkę kątową, 6 krótkich osi, 3 długie osie, 2 złączki pięcioramienne, 3 zatyczki w kształcie gwiazdek, 1 kołek, 3 kółka łączące, 8 plansz do budowania, 1 figurkę kota Benjamina Cranklina

Wiek: 6+

Pobierz instrukcję >