Zestaw do animacji

Wieczorem przed dorocznym Festiwalem Filmowym w Bloxtown Goldie dowiaduje się, że projektor filmowy nie działa… co oznacza, że prawdopodobnie Festiwal zostanie odwołany!

Goldie nie może na to pozwolić i wraz z przyjaciółmi wpada na pomysł, w jaki sposób ocalić Festiwal. Samodzielnie budują zoetrop, czyli urządzenie wykorzystujące efekt stroboskopowy, które wiele lat temu pozwalało tworzyć i oglądać pierwsze animacje.

W tym zestawie dzieci dowiadują się w jaki sposób powstają animacje. Mogą tworzyć je samodzielnie – na początku posługując się gotowymi ilustracjami, później uzupełniając ilustracje dostępne w zestawie, a na końcu rysując własne pomysły i scenki. Zestaw zawiera książeczkę, w której opisana jest historia Festiwalu Filmowego Bloxtown. W książeczce znajdują się również bilety do kina, żeby dzieci mogły zaprosić na pokaz własnoręcznie stworzonego filmu swoich przyjaciół. Na mobilnej, darmowej aplikacji, dzieci mogą tworzyć skecze, reżyserować i edytować filmy w nieskończoność.

BT005movie mach BT005r BT005s BT005d BT005eBT005f

  • Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy podstaw inżynierii (rysowanie, animacja, zoetrop), umiejętność czytania oraz  rozwiązywania problemów.
  • Zestaw zawiera 4 pakiety filmowe i instrukcję, w jaki sposób tworzyć nieskończenie wiele oryginalnych animacji.
  • Darmowa aplikacja iOS zintegrowana z grą.
  • Wszystkie elementy zestawu są kompatybilne z innymi zestawami GoldieBlox.

Zestaw zawiera:

1 książeczkę z opowiadaniem, 1 figurka, 4 zestawy do robienia filmów, 1 obręcz na rolkę filmową, 1 rolka filmowa, 2 mini kołki, 2 długie osie,  4 krótkie osie, 4 kołki, 2 duże felgi, 4 małe felgi, 1 mała zatyczka do koła, 8 zatyczek gwiazdek, 4 kolanka, 1 korba, 1 taśma, 2 tablice na kołki.

Wiek: 6+